ENGLISH

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları

ÖNCE İNSAN felsefesinden hareket ederek, şirketimizi geleceğe ancak çalışanlarımızla taşıyabileceğimize inanıyoruz. 1987 yılında küçük bir aile olarak başladığımız başarı yolculuğuna, bugün artık 510 kişilik büyük ve gelişmekte olan bir aile olarak devam ediyoruz. Bu nedenle, nitelikli ve kaliteli insanı yetiştirmek en büyük arzumuzdur. Bu arzumuzun da başta şirket yöneticileri olmak üzere,tüm çalışanlarımızın çabaları ile gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Çünkü "Vizyon", "Misyon" ve "Hedef"lerimizin ancak, "Kaliteli İnsan" gücümüzle ve "Organik Kurum Kültür"ümüzle gerçekleştirebileceğini biliyoruz.

Bu nedenle; şirketimizde başarı odaklı ve birbirini destekleyen bir kurum kültürü oluşturarak çağdaş İnsan Kaynakları Sistemleri'nin kurulması ve bunun sonucunda da var olan barışçı, huzurlu, güvenli çalışma ortamının geliştirilerek sürdürülmesi, İnsan Kaynakları anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Nitelikli kişilerin katılmak istediği, çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkaran ve geliştiren, tüm dünyanın beğendiği kumaşların üretildiği huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamının yaratıcısı olmak, Üretken, katılımcı, gelişime açık, ailemize bağlı, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, kendine güvenen, sorumluluk alabilen, tekstil sektöründe fark oluşturan insan kaynakları profilinin mimarı olmak, Eksiksiz işleyen İnsan Kaynakları Yönetim Sistemini kurarak, sektörümüzde öncü şirket olmaya devam etmek, Yönetim stratejilerinde çözüm ortağı haline gelmektir.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Kanunlara uyarak ve objektif kriterler ışığı altında şirket kültürümüze uygun tüm adaylara eşit fırsat tanımak, Hedeflerimize ulaşmak amacı ile çalışanlarımızın performansını sürekli izlemek ve iyileştirmek, Çalışanlarımıza eşit kariyer fırsatları sağlamak, yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştirmek, Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel konularda yetkinliklerini sürekli geliştirmek, Çalışanlarımız için huzurlu ve güvenilir bir çalışma ortamı oluşturmaktır.

Lutuf Mensucat'lı olmak...

Lutuf Mensucat bugünkü başarı düzeyine ulaştıran en önemli etkenlerden biri nitelikli ve genç kadrosudur.

Bizler, Lutuf Mensucat'lı olarak;

Sorumluluk almaya istekli ve üstlendiğimiz sorumluluklar konusunda bilinçli ve disiplinli davranarak, işimizi istenilen nitelikte ve zamanında tamamlamaya çaba sarfederiz. Amacımız ilk defada doğruyu yapmaktır. Ortak amaçlarımıza ulaşmak için dayanışma ve koordinasyon içinde çalışmanın gerekli olduğunun bilincindeyiz Sürekli zirvede kalmanın yollarını arar ve sürekli gelişmeye yönelik çaba gösteririz. Çalıştığımız kişilerle ilişkilerimizi saygı ve güven üzerine kurmaya özen gösteririz.

Staj Olanağı

Lutuf Mensucat, hayalerinize, hedeflerinize ulaşmak ve profesyonel hayata atacağınız ilk ve önemli adımınızda size her konuda yardımcı olmaya hazır. Staj süresi boyunca, Lutuf Mensucat'lı olma yolunda göstereceğiniz performans ile mezuniyetinizden sonra Lutuf Mensucat kapılarını kolayca aralayıp şirketimizin bir üyesi olma şansını yakalayabilirsiniz...

Üniversite Öğrencileri :Üniversite öğrencileri, yaz dönemi boyunca zorunlu stajlarını şirketimizde tamamlayabilir. Yaz dönemi staj başvurularının Nisan ayı sonuna kadar ve şahsen yapılması gerekmektedir.

Meslek Lisesi Öğrencileri :Meslek lisesi öğrencileri, güz ve bahar dönemi boyunca stajlarını tamamlanması gerekmektedir. Adaylar, staj başvurularını, okul müdürlükleri aracılığıyla yapabilirler.

Ailemize Katılın

Şirketimizi en iyi şekilde temsil edecek kültürel birikime sahip, insan ilişkilerinde güvenilir, katılımcı, çalışkan ve sorumluluk sahibi iseniz, kişisel ve mesleki birikimin kendinize yapılacak en büyük yatırım olduğuna inanıyorsanız, performansınızı en üst düzeyde tutabiliyorsanız tam aradığımız adaysınız.

Türk tekstil sektöründe onurlu geçmişi ile upuzun geleceği olan Lutuf Mensucat ailesinde sizin de upuzun bir geleceğiniz olabilir. Çünkü size işe yeni başlamış biri olarak değil, geleceğin yöneticisi gözüyle bakacağız.

İş başvurularınızı şahsen, iş yerimizden İş başvuru formumuzu doldurarak yapabilirsiniz.

Yukarı